Шлях до своєї Жіночності

Кожна жінка протягом свого життя проходить певні етапи свого розвитку як фізичного, так і психологічного.

У дитинстві, коли вона була ще дівчинкою, їй притаманні безпосередність, спонтанність, радість життя. У віці дівчини у неї виявлялися імпульсивність, кокетливість, сором’язливість. Згодом дівчина стає жінкою. Але чи завжди це становлення відбувається не лише фізично, а й психологічно? Я думаю ні. А що ви думаєте?

Я бачу навколо себе безліч жіночих тіл, у яких живе або дівчинка, або взагалі щось середнє між дівчиною та хлопцем. І навіть сукнею цього не приховати. Адже бути жінкою – це особливий внутрішній стан.

Раніше, коли традиції були сильними і суворо дотримувалися, ставати жінкою було простіше з кількох причин.

По-перше, традиційним було навчання, як бути жінкою, у громадах із наставницею. Тільки жінка може навчити, як бути жінкою. І лише чоловік може навчити бути чоловіком. І ніяк інакше.

По-друге, у житті підростаючої дівчинки була низка подій, які допомагали їй перетворюватися на жінку. Це були спеціальні обряди, сучасною мовою ініціації.

Зараз у нашому житті цих двох компонентів немає, саме тому ми часто не знаємо, як бути жінкою, і не вміємо нею бути.

Пропоную сьогодні вам знайти у своєму житті свої значущі події, які допоможуть вам почуватися Жінкою.

Для цього потрібно зробити лише кілька кроків.

Перший. Візьміть аркуш паперу або свій щоденник і випишіть всі події, які, на вашу внутрішній розуміння, стали поворотними в житті. Тобто вплинули на вас як особистість. Не важливо, чи позитивний вплив, чи негативний.

Другий. Коли закінчите писати список, подивіться на нього свіжим поглядом та виділіть із них ті, які сформували якусь частину вашої внутрішньої жінки.

кожною виділеною подією напишіть ту мудрість, якою навчила вас ця подія. Так у вас вийде список із значних подій та усвідомлених уроків цих подій.

Четвертий крок, творчий. Купуйте для кожної події у цьому списку намистину в магазині рукоділля. Там же можна купити ланцюжок або нитку із застібкою. І створіть намисто своєї мудрості. За таким самим принципом можна створити браслет мудрості. Їх можна носити на свято та щодня.

Наприклад, проведіть ніч на Івана Купала біля річки з обрядами та купанням на світанку. Зараз є багато центрів слов’янки культури, а також жіночі центри, які пропонують подібні заходи на різні свята.

Крім того, така вправа допомагає виробити нове ставлення: все, що зі мною відбувається в житті (і добре і погане) – це уроки мудрості та любові до мене. Така життєва філософія веде до більшого душевного здоров’я та відчуття себе по-справжньому Жінкою.

Top

    Если вас заинтересовала программа, оставь онлайн запрос и с вами свяжется наш менеджер для более детальной консультации.


    Я согласен на обработку моих персональных данных